Okresní přebor vyhrála Lokomotiva Gangsters Kopřivnice!!!

07.03.2018 10:15

Okresní přebor NJ/FM

Kdybychom se podívali ještě dva turnaje zpátky, tak to vypadalo na souboj o titul mezi New Jersey a Callibrem. Nicméně Lokomotiva se dokázala vrátit do hry o titul a využila zaváhání svých soupeřů a nakonec vyhrála o jeden jediný bod právě před Callibrem, které tak symbolicky střídá po roce na trůně.

Kdo sledoval loňský ročník okresního přeboru, jistě si vzpomene na velký souboj, který probíhal mezi těmito dvěma týmy a nakonec v posledním turnaji v přímém souboji vyhrálo Callibrum. Letošní ročník ovšem oba dva týmy v průběhu sezóny ztrácely body a na čele bylo skoro celou sezónu New Jersey Nový Jičín, které mělo jednu dobu i šestibodový náskok.

V závěru soutěže začalo ztrácet i New Jersey, nicméně daleko lepší pozici před Lokomotivou mělo právě Callibrum a nejspíš by celou soutěž vyhrálo i letos nebýt překvapivé prohry v předposledním kole s FU B.

Lokomotiva si nicméně ve druhé půli soutěže dokázala poradit jak v šestém turnaji s Callibrem, které porazila těsně 4:3, i když poločas ještě prohrávala 1:2, tak následně v sedmém turnaji s New Jersey, nad kterým vyhrála 6:3. Zbylé zápasy proti týmům ze středu a spodní části tabulky Lokomotiva zvládla a neuvěřitelnou sérií výher nakonec získala titul v okresním přeboru. Poslední porážka Lokomotivy, tak přišla v pátém turnaji s Lavinou, které podlehla vysoko 2:7.

Pro New Jersey se stal bohužel osudný předposlední sedmý turnaj, ve kterém si připsalo dvě porážky a asi klíčová byla ztráta s Libhoští.

Nejlepším hráčem soutěže byl vyhlášen Petr Němec z 1. FSC Callibra Frýdeku Místku. Nejlepším brankářem soutěže se stal Marian Mikel z Lokomotivy Gangsters a nejlepším střelcem soutěže se stal Lukáš Kaulinec z TJ Sviadnova, který dokázal nastřílet 34 gólů a tabulky vyhrál s náskokem devíti gólů před druhým Petrem Němcem, který se dokázal v sezóně prosadit 25 góly.