New Jersey i Callibrum ztratily tři body!

06.02.2018 15:56

Okresní přebor

New Jersey i Callibrum ztratily tři body!

Oba dva vedoucí celky si připsaly po jedné výhře a jedné prohře. New Jersey dokázalo otočit zápas s Lavinou a bralo nakonec těsnou výhru 5:4 následně ovšem podlehlo Sviadnovu a z šestého kola si tak odneslo pouze tři body.

Callibrum ovšem ztráty novojičínského celku nedokázalo využít i když si nejprve poradilo 7:4 s Jokeritem B. V následujícím zápase s Lokomotivou ovšem odešlo poraženo, i když zápas to byl hodně vyrovnaný.

Právě k těmto dvěma celkům se díky dvěma výhrám dokázala přiblížit Lokomotiva, která především zásluhou Adama Dočkalíka vyhrála oba dva zápasy. Lokomotiva je tak už třetí se ziskem 22 bodů. Na druhé Callibrum ztrácí dva body a na vedoucí New Jersey bodů pět.

Do boje o poháry se zapojí v závěrečných kolech i TJ Sviadnov, který dokázal porazit lídra z New Jersey 6:4 a i když s Lavinou jen remizoval, tak zisk čtyř bodů z šestého turnaje je drží ve vedoucí skupince týmů.

Z posledního místa se dostala FU Kopřivnice B, která po vysokých výhrách nad Libhoští a Růžovými Tlapičkami B se dostala na sedmé místo.

V následujícím kole se utká Lokomotiva Tj Sviadnov a New Jersey ve vzájemných zápasech a tohle kolo už hodně napoví kdo bude reálně bojovat o která místa v posledním turnaji.

Na čele tabulky střelců je Lukáš Kaulinec z TJ Sviadnova s 25 góly, kterého stíhá hned trojice střelců z Callibra.