Nečekaná ztráta Lokomotivy a naopak dominance Jokeritu B!

08.02.2017 17:15

Okresní přebor NJ/FM

Callibrum získalo plný počet 6 bodů, i když s Lavinou se hodně nadřelo. Jokerit B rovněž na 100 % úspěšný se skórem 22:3 ze dvou zápasů! Tlapičky předvedli neuvěřitelný obrat v zápase s Lokomotivou, Bazal Team porazil K1 Jeseník. Souboj mezi Dreadlockem a Tlapičkama B skončil nerozhodně a New Jersey nezískalo ani bod!

Jak se dá ztratit během pěti minut vedení z 6:2 na 6:8 to by nám mohli povyprávět kluci z Lokomotivy, kteří měli zápas s Růžovýma Tlapičkama jasně pod kontrolou a už jen řešili, kdo dá kolik gólů ve zbytku zápasu, když Tlapičky najednou v půlce druhého poločasu začali střílet jeden gól za druhým a zápas tak najednou dostal úplně nový rozměr. Lokomotivě se však v poslední minutě v power play podařilo alespoň vyrovnat na konečných 8:8 a ztráta na Callibrum tak zůstala tří bodová.

Callibrum zase mělo problém v zápase s Lavinou, kterou porazilo těsně 5:4. Na vedoucí duo se pomalu dotahuje Jokerit B, který po dvou vysokých výsledcích (9:1 s K1 Jeseníkem a 13:2 s Bazalem) už má na svém kontě 27 bodů a ztrácí tak pouze dva body na Lokomotivu a pět bodů na vedoucí Callibrum.

Tři body si zajistili i futsalisté Bazalu, kteří porazili hlavně díky prvnímu poločasu K1 Jeseník těsně 2:1 a Dreadlock se hned v úvodním zápase celého dne rozešel smírně s Tlapičkama B.

Vedení v tabulce střelců si dalšími pěti góly upevnil Tibor Kovalík z Callibra, který má momentálně náskok sedmi gólů na druhého v pořadí Jiřího Beneše z Lokomotivy, který vstřelil v tomto kole pouze o jeden gól méně.

Výsledky 6. turnaje:

Dreadlock Nový Jičín - Růžové Tlapičky Hukvaldy B    2:2

Branky: Palička Libor, Pavelka Jakub - Tobiáš Lukáš, Gold Petr

Lokomotiva Gangsters Kopřivnice -  Dreadlock Nový Jičín   6:1

Branky: Janiak Marian 2, Beneš Jiří 2, Palo František, Šimíček Daniel - Bolf Petr

Růžové Tlapičky Hukvaldy B  - Lokomotiva Gangsters Kopřivnice 8:8

Branky: Velart Zbyněk 3, Holub Adam, Tobiáš Lukáš, Žurovec Petr, Ermis Jan, Gold Petr - Janiak Marian 2, Beneš Jiří 2, Mička Michal 2, Černoch Martin, Šimíček Daniel

New Jersey Nový Jičín  -  1. FSC Callibrum Frýdek Místek 1:7

Branky: Šupolík Petr - Kovalik Tibor 2, Pruchnický Lukáš 2, Kaňok Jaromír, Birčák Jonáš, Němec Petr

1.FSC Callibrum Frýdek Místek - Lavina Kopřivnice  5:4

Branky: Kovalik Tibor 3, Glembek Přemysl 2 - Hanus Adam, Pala Mojmír, Pala Vojtěch, Kramoliš Pavel

Lavina Kopřivnice - New Jersey Nový Jičín  4:0

Branky: Jalůvka Jiří 2, Jaroš Oldřich, Pala Vojtěch

K1 Jeseník - Bazal Team Vražné 1:2

Branky: Bajer Michal - Holub Šimon, Bittala Matěj

Jokerit Kopřivnice B  -  K1 Jeseník  9:1

Branky: Fendrich Tomáš 3, Končal Adam 2, Baar Tomáš, Názalaník Luboš, Bortel Petr, Pham Patrik - Bajer Michal

Bazal Team Vražné -  Jokerit Kopřivnice B 2:13

Branky: Bittala Tomáš, Bittala Matěj - Fendrich Tomáš 4, Baar Tomáš 2, Bortel Petr 2, Pham Patrik 2, Názalaník Luboš, Končal Adam, Hruška Daniel