Dnes začíná play off soubojem FU – Ferram!

03.02.2017 10:40

Divize F

Dnes začíná play off soubojem FU Kopřivnice – Ferram Opava!

Jak si povedou nasazené týmy po základní části ve svých úvodních domácích zápasech? Dočkáme se nějakého překvapení? Kolik lidí přijde na derby Baracudy s Beach Boysem? A uvidíme v úvodních duelech i nějakou červenou kartu?

Dnes začíná prvním zápasem play off Divize F a to soubojem týmů na čtvrté a páté příčce. FU Kopřivnice hostí ve své hale na SOUS v Kopřivnice Ferram Opavu. Tento duel nemá papírového favorita a šance obou týmů jsou 50 na 50. 

V sobotu se odehrají další dva zápasy. Prvním z nich je derby Baracuda Jakubčovice, jasný vítěz základní části a vítěz posledního ročníku hostí na svém hřišti Beach Boys Odry, tedy tým který loni postoupil z krajského přeboru a v letošní sezóně má až neskutečnou podporu domácích fanoušků. 

Dalším zápasem, který se odehraje v sobotu, je souboj Jokeritu s Krmelínem. V tomto zápase je mírným favoritem Jokerit, spoléhající se na futsalovou legendu Michala Bučka, který má ovšem kolem sebe plno výborných mladých hráčů. Pro Krmelín v tomto zápase zase hrají do karet zkušenosti, přece jenom oproti Jokeritu je stálicí futsalových soutěží a má oproti Jokeritu odehráno neskutečně více těžkých zápasů. 

Poslední duel, který se odehraje v neděli v Brušperku je souboj Tlapiček s Roubem, a rovněž tento duel by měl být hodně vyrovnaný.

Rovněž nesmíme zapomenou na play out, kde se v hale ABC jetos uskuteční druhé derby týmů z Nového Jičína a to mezi Top Dogsem a Dragony. 

 

Úvodní zápasy čtvrtfinále play off:

FU Kopřivnice - Ferram Opava 

pá 3.2. 18:45 hodin, SH SOUS Kopřivnice

 

 

 

 

Baracuda Jakubčovice - Beach Boys Odry 

so 4.2. 19:30 hodin, SH Odry

 

 

 

 

Jokerit Kopřivnice - SK Krmelín

so 4.2. 20:20 hodin, SH E.Z. Kopřivnice

 

 

 

Růžové Tlapičky Hukvaldy - KFV Roub Vítkovice 

ne 5.2. 19:00 hodin, SH Brušperk

Play out:

Top Dogs Nový Jičín - Dragons Nový Jičín

so 4.2. 18:00 hodin, SH ABC Nový Jičín