Jokerit si pochvaluje výbornou atmosféru prvního zápasu v Odrách!

09.11.2016 11:32

Divize F

Jokerit si pochvaluje výbornou atmosféru v Odrách!

Jokerit si v prvním zápase poradil před bouřlivou atmosférou v Odrách s domácím Beach Boysem 7:3. Jaké má klub cíle a kdo tým opustil a koho považují za favorita soutěže jsme se zeptali předsedy kluby Karla Prchala.

 

 

V prvním kole jste vyhráli s nováčkem soutěže v Odrách celkem jasně 7:3. Překvapil vás soupeř něčím, nebo jste čekali hned na úvod takový výsledek?

V první řadě musím říct, že zápas probíhal před plnou halou ve výborné atmosféře. Věděli jsme, že se soupeř bude nažhavený a bude nás chtít porazit. Naštěstí jsme byli vždy o krok napřed a nakonec myslím zaslouženě vyhráli.

 

V loňském ročníku jste skončili na druhém místě. Panovala v klubu spokojenost s umístěním?

Spokojenost byla, i když jsme dlouho okupovali první místo, nakonec přišla série špatných výsledků a Jakubčovice nakonec zaslouženě soutěž vyhráli. Druhé místo je krásné a jistě bude těžké takový výsledek zopakovat.

Jaké si dáváte cíle pro letošní sezónu?

Úspěch by byl opět první trojka…

Jak probíhala příprava na letošní ročník?

Tréninky začaly od poloviny září tak nějak stejně jako každý rok. Bohužel domluvený přátelák s Baníkem před sezonou nakonec nevyšel

Jak se obměnil kádr mužstva?

Hostování skončilo Bartošovi, který tým opustil. Do týmu přišla mladá krev 4 noví hráči.

Koho považuješ za favorita letošního ročníku divize F?

Největší favorit bych tipoval opět Jakubčovice

Jaké jsou plány klubu do budoucna?

Určitě chceme hrát atraktivní futsal a bavit se jím.

Ve druhém kole vás čeká opět nováček a to Dragons, který prohrál svůj úvodní zápas s vaším městským rivalem FU vysoko 9:0. S Jakým cílem pojedete do Nového Jičína k tomuto zápasu?

Dlouho jsme chtěli zápas přeložit, protože pár členů týmu je zrovna pryč, nicméně se nepodařilo soupeřem domluvit. Naštěstí máme dost hráčů a pojedeme do NJ pro vítězství.