Jokerit se utká v repríze loňského čtvrfinále s Krmelínem!

17.11.2017 09:14

Divize F

Jokerit se utká v repríze loňského čtvrfinále s Krmelínem!

Čtvrté kolo již ťuká na dveře a přinášíme vám opět preview. Top Dogs se doma utká s FU Kopřivnicí a specifický zápas to bude hlavně pro Tomáše Beňa, který řadu sezón chytal právě za FU a slavil s ním úspěchy v okresních a krajských soutěžích. Tornádo si pojede napravit reputaci do Ostravy, kde jej čeká Roub Vítkovice, který je po třech kolech v čele s plným počtem 9 bodů.

Amatéry z Komárovic čeká zápas s Dragony v Novém Jičíně a pro Dragony by to měl být zápas, ve kterém by už měli opět bodovat, pokud se nechtějí i v letošní sezóně opět držet na chvostu tabulky. Edison po venkovním zaváhání může získat další tři body doma s Orlovou, která ovšem hraje z kraje sezóny velmi povedené zápasy. Jokerit v prvním domácím zápase přivítá SK Krmelín a bude to zápas týmů, které se spolu utkaly loni ve velmi dramatickém čtvrtfinále play-off, kde rozhodovaly ve třetím zápase až penalty.

 

Šlágr kola:

Růžové Tlapičky Hukvaldy – G.T. Trojanovice

19:00 pátek 17.11.2017 (SH Brušperk)

Souboj Tlapiček s Trojanovicemi by měl patřit k taháku čtvrtého kola. Doposud trápící se Růžové Tlapičky, které i přes relativně lehčí los, kdy odehráli zápasy s Dragony a Orlovou, tedy dvěma týmy, které v loňské sezóně hráli play-out a Amatérem Komárovice (nováčkem soutěže), mají na svém kontě stále 0 bodů. Vše můžou napravit v domácí hale, kde přivítají dalšího nováčka a to G.T. Trojanovice.

Trojanovicím se podařilo získat body pouze v úvodním zápase, kde porazili oslabený Ferram 6:3. V dalším domácím zápase proti Roubu už vyšli bodově na prázdno a nyní ve čtvrtém kole je čeká první venkovní zápas.

Jak si povedou hráči Trojanovic proti loňskému semifinalistovi soutěže, který se na začátku letošní sezóny ještě hledá? Ukáží Růžové Tlapičky svoji sílu a naplno bodují, nebo budou i po čtvrtém kole stále bez bodu?

Srdečně zveme všechny příznivce futsalu v pátek v 19 hodin do sportovní haly v Brušperku, kde se uskuteční šlágr 4. kola!

 

HIT kola:

Ferram Opava – Beach Boys Odry

16:15 neděle 19.11.2017 (SH Opava)

Ferram čeká letošní první domácí zápas. V loňském ročníku v základní části pouze Roub Vítkovice dokázal uhrát v Opavě remízu 3:3 jinak všechny týmy odjeli z Opavy z porážkou. Co očekávají trenéři obou mužstem před vzájemným duelem?

Miroslav Tůma (Ferram Opava): K zápasu s Beach Boysem bychom už měli nastoupit poprvé v plné sestavě to znamená i s Lukášem Krčmaříkem. Na zápas by měl být do brány nachystaný i Petr Vašek, brankář fotbalového Baníku Ostrava, který by měl zvýšit kvalitu našeho kádru. Petr Vašek k nám přichází na hostování z Tornáda, kterému bych chtěl moc poděkovat za rychlé vyřízení a za vstřícnost.“

Aleš Chuděj (Beach Boys Odry): „Očekávám velmi těžký zápas, my se tam jedem porvat. Do Opavy se pro body nejezdí o tom se loni přesvědčili všechny týmy, které tam hráli.“

 

 

pátek 17.11.2017

20:15   KFV Roub Vítkovice - 1. FC Tornádo Nový Jičín (SH Sareza Ostrava)

sobota 18.11.2017

20:00   Edison Ostrava – Oskarol Orlová (SH VŠB Ostrava)

19:00   Top Dogs Nový Jičín – FU Kopřivnice (SH ABC Nový Jičín)

18:30   FC Jokerit Kopřivnice – SK Krmelín (SH E.Z. Kopřivnice)

17:00   Dragons Nový Jičín - Amatér Komárovice (SH ABC Nový Jičín)