Jakubčovice a Roub vstřelili ve svých úvodních zápasech 11 gólů!

07.11.2016 19:33

Divize F

Jakubčovice a Roub vstřelili ve svých úvodních zápasech 11 gólů!

Jakubčovice, Vítkovice a FU Kopřivnice si v prvním kole zastříleli. Derby mezi Krmelínem a Tlapičkama skončilo zaslouženou remízou. Nejvíce bodů si připsal v prvním kole Martin Hnila z Jakubčovic a to celkem 6 za jeden gól a pět asistencí!

 

 

SK Krmelín – Růžové Tlapičky Hukvaldy 4:4 (2:1)

Branky: Škrkoň Josef 2, Ertel Lukáš, Pchálek Matouš - Rumel Jan, Václavík Martin, Dvořák Ondřej, Soško Michal

Velmi dobré utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Ke konci utkání měli domácí hodně štěstí, aby udrželi nerozhodný stav. V tomto utkání se bodově nejvíce prosadila nová posila hostů Ondřej Dvořák, který jeden gól vstřelil a na dva nahrál.

 

FU Kopřivnice – Dragons Nový Jičín 9:0 (2:0)

Branky: Bartoš Roman 2, Bednář Jiří 2, Juřena Tomáš 2, Galia Radim, Petráš Radek, Bartoň Pavel

Domácí nastoupili bez svého nejlepšího hráče Jiřího Závodného (dlouhodobé zranění), ale s novou posilou Romanem Bartošem z Jokeritu Kopřivnice. Před velmi bouřlivou atmosférou nakonec domácí dokráčeli k jasnému vítězství, nicméně první poločas Dragons výborně bránil a dlouho to vypadalo na vyrovnané utkání. Ve druhém poločase už se hrálo ovšem pouze na jednu branku. Domácí se v závěru soustředili, aby udrželi čisté konto pro brankáře Mazocha.

 

Tatran Baracuda Jakubčovice – Feram Opava 11:4 (2:2)

Branky: Ďurica Petr 3, Michálek Aleš 2, Sommer Zdeněk 2, Petr Jakub 2, Zagol Martin, Hnila Martin - Holubec Jiří 2, Kurka Kryštof, Žurek David;

V prvním poločase byla vidět převaha domácích nicméně Opava výborně bránila. Ve druhém poločase se už ukázala kvalita domácích, kteří během tří minut odskočili na rozdíl tří branek. Potom už hosté nestačili fyzicky na velmi dobrou kombinaci Jakubčovice.  

 

Roub Vítkovice – FC Oskarol Orlová 11:6 (4:3)

Branky: Jaroš Václav 3, Bláha Martin 2, Gaži Matěj 2, Kašpar Antonín, Itner Michael, Kroupa David, Holman Jakub - Gorovič Michal 3, Mleziva Tomáš, Regec Lukáš, Botur Tomáš

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Beach Boys Odry – Jokerit Kopřivnice 3:7 (2:4)

Branky: Paszko Martin, Chuděj Tadeáš, Hurta Lukáš - Kružliak Petr 3, Chromečka Ondřej 2, Buček Michal, Šimíček Adam