G.T. Trojanovice chtějí vybojovat play off!!!

18.10.2017 15:27

Divize F

G.T. Trojanovice chtějí vybojovat play off!!!

Bronzový tým loňského ročníku krajského přeboru. G.T. Trojanovice budou hrát své domácí zápasy v hale na čeladné, jelikož v Trojanovicích ani ve Frenštátě nestojí vyhovující hala. Pro obec Trojanovice je to historická chvíle, jelikož nikdy žádný její sportovní oddíl nepůsobil v tak vysoké soutěži. Přinášíme rozhovor před startem nového ročníku s Daliborem Šuhajdou. 

 

 

Po vítězství v 1. třídě a okresním přeboru jste loni hráli krajský přebor, ve kterém jste skončili na třetím místě. Měli jste cíl před sezónou skončit na bedně?

Po vítězství v okrese jsme se dlouho rozmýšleli, zda vůbec postoupit do krajského přeboru. Nakonec se rozhodlo, že to jeden rok zkusíme a budeme se snažit o co nejlepší umístění, nejlépe do třetího místa. Což se nakonec povedlo.

Jaké si dáváte cíle pro letošní ročník v divizi?

Hlavním cílem je hrát futsal, který naše hráče a fanoušky bude bavit. Pokud se podaří umístění do 8. místa po základní části a tím si zajistit play-off, budeme spokojeni.

Udály se přes léto u vás nějaké změny v kádru?

Především byla potřeba rozšířit hráčský kádr. Proto k nám přestoupili Pavel Klimpar, Jak Štika (oba z PSV Frenštát) a Petr Astr (Rapid Frýdek-Místek). Odešel pouze brankář Michal Kunc do VŠB-TUO Ostrava.

Kdo by měl ve vašem kádru patřit letos k oporám?

Máme kádr složeny z kluků, pro které je divize nejvyšší soutěž, kterou kdy hráli. Dále tu máme kluky, kteří hráli mnohem výše. Jedná se především o Radima Špačka, Ivoše Maruchniče, Dalibora Petrželku a Karla Žídka. Proto si myslím, že by měli být oporami týmu, jako doposud pro náš tým byli.

Koho vidíte jako favorita soutěže?

Favoritem soutěže bude FU Kopřivnice a FC Edison Ostrava.