FU Kopřivnice hostí Ferram Opavu!!!

24.11.2017 10:35

Divize F

FU Kopřivnice hostí Ferram Opavu!!!

Máme před sebou 5. kolo, kde nás čeká několik klíčových soubojů. FU hostí v domácí hale Ferram Opavu a pro FU to bude jeden z klíčových zápasů v základní části pokud si bude chtít zajistit co nejlepší postavení pro play off. 

V neděli se utká Orlová s Dragony. Dragoni loni sehráli s Orlovou velmi vyrovnané zápasy a případný bodový zisk by jim určitě hodně pomohl v letošní sezóně. Krmelín po těžkém zápase na Jokeritu čeká další soupeř z čela a to Roub, který v minulém kole nečekaně ztratil body doma s Tornádem. Důležitý zápas sehraje rovněž Top Dogs s Komárovicemi. Amatér Komárovice jsou zatím na výborném druhém místě, nicméně Top Dogs pokud chce letos bojovat o play off musí sbírat body. A to samé platí o Beach Boysu Odry, který hostí doma Jokerit Kopřivnici. Beach Boys má zatím na svém kontě pouhé tři body a kde jinde si připsat další než ve své hale a před svými fanoušky.  

 

Šlágr kola:

FU Kopřivnice – SK Ferram Opava

18:45 pátek 24.11.2017 (SH SOUS Kopřivnice)

Po týdnu tady máme opět reprízu loňského čtvrtfinále a to mezi průběžným lídrem FU Kopřivnicí a Ferramem Opavou. Zápas bude mít určitě ten správný náboj, neboť FU jistě bude chtít Opavě v domácí hale ukázat, že letos je ještě silnější než loni.

FU zatím stále jako jediný tým získal v dosavadních čtyřech kolech plný počet 12 bodů a je zaslouženě v čele tabulky. Nejproduktivnějším hráčem FU je zatím Jiří Závodný s 9 body (6+3).

Oproti FU Ferram měl pomalejší vstup do sezóny a první kolo prohrál v Trojanovicích. Následně si ovšem přivezl výhru z Krmelína a v minulém kole už naplno ukázal svoji sílu, když nasázel 13 gólů Beach Boysu. Mezi nejlepší hráče Ferramu patří loňský nejproduktivnější hráč Lukáš Krčmařík, dále Zbyněk Pospěch, Tomáš Mičola a Petr Vašek.

Jak dopadne duel dvou největších favoritů letošní sezóny? Zveme všechny příznivce futsalu v pátek 24.11. od 18:45 do haly SOU v Kopřivnici.

HIT kola:

1. FC Tornádo Nový Jičín – Růžové Tlapičky Hukvaldy

20:30 sobota 25.11.2017 (SH ABC Nový Jičín)

Oba dva týmy v minulém kole zabraly a připsali si první tři body v letošní sezoně a tak se před jejich vzájemným duelem už nebude jednat o souboj týmů ze dna tabulky. Nicméně hraje se o velmi důležité tři body. Všechny týmy z čela tabulky začínají pomalu sbírat body a tabulka se bude čím dál více rozevírat. Pokud tedy nechce ani jeden z těchto týmů ztratit šanci na play-off a honit body až v závěru základní části musí nad svým soupeřem zvítězit.

Který z těchto týmů na tom bude po sobotě lépe? Tlapičky nebo Tornádo? Zápas bude jistě vyrovnaný až do poslední minuty a o vítězi rozhodnou maličkosti.

Přijďte se v sobotu ve 20:30 podívat do sportovní haly ABC v Novém Jičíně jak zvládne svůj zápas Tornádo proti loňskému semifinalistovi soutěže Růžovým Tlapičkám z Hukvald.

 

pátek 25.11.2017

19:00   SK Krmelín - KFV Roub Vítkovice (SH Brušperk)

 

sobota 25.11.2017

18:00   Beach Boys Odry - FC Jokerit Kopřivnice (SH Odry)

20:15   Amatér Komárovice – Top Dogs Nový Jičín (SH Rožnov p.R.)

 

neděle 26.11.2017

17:30   Oskarol Orlová - Dragons Nový Jičín (SH Orlová)