Finále začíná! FU přivítá v úvodním zápase Ferram!

16.03.2018 14:28

Divize F

Finále začíná! FU přivítá v úvodním zápase Ferram!

Dnes v 18:45 začíná první finálový zápas letošního ročníku futsalové divize F. Do finále se probojovalo FU Kopřivnice, které si ve čtvrtfinále poradilo ve dvou zápasech s městským rivalem Jokeritem a následně rovněž ve dvou zápasech vyřadilo novojičínské Tornádo.

Druhým týmem, který si letos zahraje finále je Ferram Opava. Cesta Ferramu do finále byla podobná. Ani Opava totiž neprohrál ani jeden zápas v play off, když si nejdříve ve čtvrtfinále poradil s Top Dogsem a následně v semifinále porazil v obou dvou zápasech Beach Boys Odry. Na rozdíl od FU Kopřivnice, ale dokázal všechny svoje zápasy vyhrát v základní hrací době.

Oba dva týmy se už letos samozřejmě spolu utkaly. Bylo to v pátém kole v Kopřivnici a domácí FU tehdy vyhrálo 5:3.

Rovněž FU a Ferram na sebe narazily už v loňském čtvrtfinále a postoupila tehdy do semifinále Opava, i když výhodu třetího domácího zápasu mělo FU.

Před začátkem finále proběhne předání poháru za třetí místo v letošním ročníku divize F týmu Beach Boys Odry.

 

Čtvrtfinále 2016/2017:

FU Kopřivnice - Ferram Opava 1:2

1. zápas: FU Kopřivnice - Ferram Opava 4:0 (2:0) 

Branky: Bartoš Roman, Galia Radim, Burýšek Lukáš, Košárek Miroslav; 

 

2. zápas: Ferram Opava - FU Kopřivnice 12:4 (3:2)

Branky: Mičola Tomáš 5, Hoza Michal 2, Vlastní, Žurek Jan, Pospěch Zbyněk, Žurek David, Černohorský Adam - Bartoš Roman 2, Košárek Miroslav 2; 

 

3. zápas: FU Kopřivnice - Ferram Opava 5:8 (3:3)

Branky: Galia Radim, Burýšek Lukáš, Košárek Miroslav, Petráš Radek, Závodný Jiří - Krčmařík Lukáš 3, Rubý Patrik 2, Fišer Dalibor, Žurek David, Hoza Michal;