Ferram doma přivítá ve šlágru kola Jokerit!

08.12.2017 10:47

Divize F

Ferram doma přivítá ve šlágru kola Jokerit!

Základní část se nám přelévá do své druhé poloviny a nyní máme na programu 7. kolo. Ve včerejší předehrávce si poradili Trojanovice jednoznačně s Komárovicemi 11:2 a posunuli se tak již na třetí místo v tabulce. Tornádo čeká první novojičínské derby v divizní soutěži a to s Dragony, ve kterém bude chtít potvrdit body z předešlých zápasů. Dragoni jsou zatím na posledním místě v tabulce, nicméně v minulém kole jim nechybělo mnoho, aby ve druhé půli otočili zápas s Trojanovicemi a bodovali. 

KFV Roub Vítkovice rovněž nečeká jednoduchý zápas. Svoji třízápasovou šňůru bez bodů se budou chtít pokusit přerušit v Kopřivnici, kde je čeká dosavadní lídr soutěže FU. V Brušperku se bude hrát opět o velmi důležité body. Domácí SK Krmelín přivítá Edison Ostrava a v případě výhry Krmelína budou mít oba dva týmy shodně po 10 bodech.

V posledním nedělním utkání v Odrách se bude rovněž bojovat o velmi důležité body. Beach Boys i Tlapičky mají rovněž na svém kontě shodně po 6 bodech a případná prohra jim značně zkomplikuje boj o play-off.  

 

Předehrávka:

Čtvrtek 7. prosince

G.T. Trojanovice – Amatér Komárovice 11:2 (5:0)

 

Šlágr kola:

SK Ferram Opava – FC Jokerit Kopřivnice

16:15 neděle 10.12.2017 (SH Opava)

Ve šlágru kola se utkají dva spolufavoriti na celkové vítězství. Ferram Opava doma v neděli přivítá Jokerit Kopřivnici.

Ferram má zatím soutěž rozehránu výborně, jelikož má už odehrané čtyři venkovní zápasy, ve kterých dokázal posbírat 6 bodů a další tři body přidal v zatím jediném domácím zápase, které odehrál s Beach Boysem. A že se z Opavy nevozí body, o tom bude chtít Ferram přesvědčit i kopřivnický Jokerit.

Jokerit Kopřivnice je posledním týmem, který ještě v letošní sezóně nepoznal hořkost porážky. Před nedělním duelem jsou dobře naladěni z vyhraného derby proti FU, a jestli chtějí pomýšlet na co nejlepší postavení po základní části nemůže si Jokerit dovolit zaváhat ani v Opavě.  

 

HIT kola:

Oskarol Orlová – Top Dogs Nový Jičín

19:45 pátek 8.12.2017 (SH Orlová)

Velmi důležitý souboj o pozice, které zaručují play-off. Ani jeden z týmů si už nemůže dovolit ztrácet body. Jak už jsme psali několikrát Orlová podává letos výborné výkony a Top Dogs to bude mít nesmírně těžké. Na druhou stranu i Top Dogs v letošním ročníku hraje výborně o čemž se už přesvědčil nejeden tým.

Obě dvě družstva mají na svém kontě zatím šest bodů a na osmou příčku zajišťující poslední místo v play-off ztrácejí pouze jeden bod, nicméně dá se očekávat, že po sedmém odehraném kole bude mít tým na 8. místě daleko více bodů a ztráta bude narůstat.

Obě družstva tak čeká boj o velice důležité body.    

 

pátek 8.12.2017

18:45   FU Kopřivnice - KFV Roub Vítkovice (SH SOUS Kopřivnice)

19:00   SK Krmelín - Edison Ostrava (SH Brušperk)

 

sobota 9.12.2017

20:30   1. FC Tornádo Nový Jičín - Dragons Nový Jičín (SH ABC Nový Jičín)

 

neděle 10.12.2017

18:00   Beach Boys Odry - Růžové Tlapičky Hukvaldy (SH Odry)