Druhou třídu ovládli futsalisté Borcibalóny!!!!

13.03.2018 16:44

2. třída NJ/FM

Druhou třídu ovládli futsalisté Borcibalóny!!!!

Brocibalóna neměla sice nejlepší pozici před posledním turnajem, nicméně hned v úvodním zápase porazila vysoko 6:1  El Amigos a následně si poradila i s AS Bizonem Studénkou rovněž vysoko 10:1. Následně futsalistům Borcibalóny nezbývalo nic jiného než čekat na zaváhání Wespenu, což se nakonec stalo. Borcibalóna si v letošním ročníku připsala 12 výher a pouze 4 porážky. Prakticky celou sezónu to vypadalo na boj o titul právě mezi těmito dvěma týmy, které se střídali průběžně na prvním místě, i když delší dobu byl ve vedení Wespen, který letos hrál výborně.

Před závěrečným turnajem byl sice ještě na prvním místě Wespen, ten měl ovšem o poznání těžší los, když ho čekal ještě zápas s třetí Lokomotivou Gangsters B. A byla to právě Lokomotiva, která připravila o titul Wespen, když jej dokázala porazit 4:3 a přesně tyto body nakonec Wespen potřeboval k titulu, ale nakonec skončil na druhém místě.

Třetí skončila Lokomotiva Gangsters B s velikým náskokem na čtvrtý tým. Lokomotiva nakonec dokázala stáhnout svoji ztrátu na Wespen na pouhé 2 body.

Nejlepším brankářem se stal Jakub Hájek z Wespenu Nový Jičín. Nejlepším hráčem byl vyhlášen Mário Čegan z vítězné Borcibalóny a nejlepším střelec se stal s 25 góly Jiří Beneš z Lokomotivy Gangsters B.