Druhé zápasy semifinále: Ferram vs. Baracuda a Tlapičky vs. Jokerit!

03.03.2017 19:57

Divize F

Druhé zápasy semifinále: Ferram vs. Baracuda a Tlapičky vs. Jokerit!

Podaří se Ferramu uhájit domácí tvrz a vrátí tak sérii zpět do Oder? Dokáží Růžové Tlapičky odvrátit v domácím prostředí hrozbu vyřazení? Bude se některý duel rozhodovat až na pokutové kopy a kdo střelecky zazáří v odvetných zápasech?

 

 

 

Růžové Tlapičky Hukvaldy - Jokerit Kopřivnice (SO 4.3. 18:30 SH Brušperk) 

Růžové Tlapičky přijeli k prvnímu zápasu i vinou různých zranění pouze v pěti lidech, ale v domácím prostředí už by to měly být ty Tlapičky, které vyřadily ve čtvrtfinále vítkovický Roub. Naopak na straně Jokeritu se z důvodu zranění určitě neobjeví dvojice Buček – Bortel a odvetu nebude hrát ani Pavel Střelec, který ve čtvrtfinále dokázal vstřelit čtyři góly.

 

Ferram Opava - Baracuda Jakubčovice (NE 5.3. 16:15 SH Opava)

Ferram už by měl mít v odvetě k dispozici všechny tahouny a určitě bude chtít v domácí hale ukázat Baracudě jak se hraje futsal a rozhodnout ve třetím zápase tak jako ve čtvrtfinále v Kopřivnici. Na druhé straně Baracuda má mečbol, první zápas zvládla bez výraznějších potíží a má natolik zkušené mužstvo, aby se jí dokázalo podařit v Opavě jako prvnímu týmu letos vyhrát a ukončit tak sérii ve dvou zápasech.

 

 

Play out:

Odehrají se i dva zápasy play out. Na Orlovou, která se domluvila na odložení zápasu s Dragony, čeká v sobotu dvojzápas. Od 17 hodin se utká s Top Dogsem, který si v případě vítězství nebo remízy zajistí vítězství ve skupině play out. Na druhou stranu může být v případě dvou proher Orlové jasno o posledním místě, která ovšem udělá vše proto, aby na tomto nelichotivém místě určitě neskončila.

 

 

Top Dogs Nový Jičín – Oskarol Orlová  (SH ABC Nový Jičín) (4. 3. 2017 17:00)          

Dragons Nový Jičín – Oskarol Orlová  (SH ABC Nový Jičín) (4.3. 2017 18:30)