Dragons má v sezóně jediný cíl a to skončit před městským rivalem Top Dogs.

16.11.2016 10:07

Divize F

Dragons má v sezóně jediný cíl a to skončit před městským rivalem Top Dogs.

Nováček soutěže Dragons Nový Jičín má po dovu odehraných duelech na kontě dvě prohry. O víkendu jej čeká derby s TOP Dogsem. Jak posílili kádr pro divizi koho vidí jako favorita soutěže jsme se zeptali předsedy kluby Petra Strbačky.

 

V úvodních dvou kolech jste narazili na oba dva týmy z Kopřivnice, kterým jste podlehli. Jaké máte pocity po těchto zápasech?

První zápas Nám nevyšel,  FU je dobrý a zkušený tým. U nás pracovala nervozita, i když první poločas nebyl nejhorší, ve druhém jsme nechávali soupeři hodně prostoru a dělali mnoho chyb.  Proti Jokeritu  jsme hrály dobře , ale neproměněné šance Nás stály body.  

 

Jaké si dáváte cíle pro vaši první sezónu v divizi?

 V první sezoně, by  jsme chtěli pobrat hlavně zkušenosti a bojovat o záchranu v divizi.  A samozřejmě skončit před Top dogs J.

 

Jak jste přes léto posílili kádr?

Oslovili jsme pana Jana Kovala st. , který se ujal trénování což je pro tým obrovská pomoc.  Přišli,  mladí a talentovaní hráči, jakým je útočník Lukáš Uhlíř, brankář Jakub Tichánek (oba hrající za FK Nový Jičín), obránce Daniel Indrák (dorost FK Nový Jičín) a z Drivers Milan Fojtík.  Do konce roku máme v plánu posílit  tým ještě o jednoho útočníka. Bohužel dlouhodobě  je zraněn opora  týmů Milan Štěpjak, který nastoupí nejdříve v příštím roce.

 

Kdo podle vás bude patřit k favoritům soutěže?

Na 100% Baracuda!

 

Co očekáváte od derby s Top Dogsem a těšíte se speciálně na tento zápas?

S Top Dogs  jsme odehráli několik přípravných utkání, s hráči se známe, určitě se všichni těšíme na derby, v zaplněné hale. Tři body budou chtít oba dva týmy.