Do Kopřivnice přijede loňský vítěz krajského přeboru Edison Ostrava!!!

05.01.2018 10:06

Divize F

Do Kopřivnice přijede loňský suverénní vítěz krajského přeboru Edison Ostrava!!!

FU Kopřivnici čeká velice těžký oříšek. V devátém kole se jim postaví celek Edison Ostrava! Futsalisté Beach Boysu přivítají ve svém stánku doma v Odrách Dragony a budou chtít navázat na výsledky z posledních zápasů. Ve šlágru kola přivítají doma Torjanovice futsalisty Top Dogsu a půjde o souboj dvou týmů, které mají v posledních kolech nejlepší formu. 

Na Tornádo čeká doma Orlová a mladí futsalisté Roubu si pojedou pro další důležité body do Kopřivnice na Jokerit. Kolo končí v neděli zápasem Ferramu s Hukvaldama a Tlapičky tak budou dalším týmem v pořadí, který se bude pokoušet porazit Ferram v jeho domácím prostředí, což se zatím nikomu ještě nepovedlo. Ferram se navíc po výhře v dohrávce s Tornádem posunul už na třetí místo v tabulce a do zápasu půjde určitě v roli favorita.

 

Šlágr kola:

G.T. Trojanovice - Top Dogs Nový Jičín

21:00 pátek 5.1. 2018 (SH Čeladná)

Ve šlágru kola přivítají v domácí hale na Čeladné Trojanovice futsalisty Top Dogsu Nový Jičín. Utkají se tak dva týmy, které svůj poslední zápas hrály s Jokeritem. Top Dogs v 8. kole Jokerit porazil v domácí hale 7:6 a Trojanovice poslední pátek před vánocemi hráli dohrávku 2. kola a dokázali porazit Jokerit na jeho palubovce.

Torjanovice mají nyní pětizápasovou šňůru bez porážky, když jediná ztráta bodů přišla v Orlové, kde remizovaly 5:5. Na druhou stranu futsalisté Top Dogsu mají rovněž výbornou formu a z posledních čtyřech zápasů mají tři výhry a pouze jednu porážku.

V tabulce jsou na tom zatím lépe Trojanovice, kterým patří se 16 body druhé místo a případnou výhrou by se už výrazně přiblížili účasti v play-off.

Top Dogs Nový Jičín má aktuálně na svém kontě 12 bodů a nachází se na sedmé příčce.

Zveme všechny příznivce do haly na Čeladné, kde se odehraje šlágr devátého kola a podle všech předpokladů by se mělo jednat o vyrovnaný zápas až do poslední minuty.

 

HIT kola:

SK Krmelín - Amatér Komárovice

19:00 pátek 5.1. 2018 (SH Brušperk)

Komárovice měly výborný vstup do sezóny, ovšem v posledních zápasech přišly porážky a následoval sešup tabulkou. Ze čtyř posledních zápasů dokázal Amatér vyhrát zápas pouze doma s Orlovou a to nejtěsnějším rozdílem 8:7.

Na druhou stranu forma Krmelína není rovněž zdaleka ideální, když v posledních dvou zápase Krmelín nedokázal bodovat a odešel poražen.

I když má Krmelín zápas k dobru, tak se jedná nejspíš o jednu z posledních šancí, aby se Krmelín dotáhl zpět na týmy ve středu tabulky, kam určitě patří.

 

pátek 5.1. 2018

18:45   FU Kopřivnice – Edison Ostrava (SH SOUS Kopřivnice)

sobota 6.1. 2018

19:15   1. FC Tornádo Nový Jičín - Oskarol Orlová  (SH Nový Jičín)

18:00   Beach Boys Odry – Dragons Nový Jičín (SH Odry)

18:30   FC Jokerit Kopřivnice - KFV Roub Vítkovice (SH E. Z. Kopřivnice)

 

neděle 7.1. 2018

16:15   SK Ferram Opava – Růžové Tlapičky Hukvaldy (SH Opava)