Dnes rozhodující třetí zápas FU – Ferram a zítra Jokerit – Krmelín!!!

17.02.2017 09:32

Divize F

Dnes rozhodující třetí zápas čtvrtfinále FU – Ferram a zítra Jokerit – Krmelín!!!

Dokáží se týmy z Kopřivnice oklepat z venkovní porážky a v rozhodujícím třetím duelu využijí výhodu domácího prostředí? Nebo naopak to budou hosté, které výhra ve druhém zápase nakopne ke třetímu duelu? Šance jsou nyní vyrovnané a oba dva duely budou jistě napínavé až do posledních minut!!!

 

 

Play off

FU Kopřivnice – Ferram Opava (stav série 1:1)

PÁ 17.2. 18:45 SH SOUS Kopřivnice

FU Kopřivnice v úvodním domácím zápase vyhrála 4:0, ale podle mnohých to byl Ferram, který udával tempo zápasu. Ferram v odvedě už jasně dominoval a FU přestřílel 12:4, když pět gólů zaznamenal Tomáš Mičola. Nejlepší střelec v letošní sezóně Lukáš Krčmařík, tak ve dvou zápasech play off nedal ještě ani jeden gól, že by si je schovával na třetí zápas? FU Kopřivnice stále bojuje s početnou marodkou a tak v Opavě hrála půlka lidí z „béčka“, nicméně i přesto mají ve svém kádru Romana Bartoše s Radimem Galiou, kteří by měli překlonit miska vah na stranu FU.

 

 

 

 

 

 

 

Jokerit Kopřivnice – SK Krmelín (stav série 1:1)

SO 18.2. 20:20 SH E. Zátopka Kopřivnice

Jak sebevědomě odjížděli futsalisté Jokeritu před odvetným zápasem do Krmelína, tak teď už raději volí mírnější slova a očekávají vyrovnaný zápas, který by se měl hrát ze zabezpečené obrany. Krmelín bude v zápase jednoznačně v psychické výhodě. Krmelín totiž nemá co ztratit a případný nepostup do semifinále, bude neúspěch pro Jokerit a to především po výkonech, které předváděl v základní části, kde skončil pouze tři body za Jakubčovicema.

 

 

 

 

 

Play out

Dragons Nový Jičín – Oskarol Orlová

NE 19.2. 17:00 SH ABC Nový Jičín

Po dvou odehraných zápasech je v čele skupiny play out Top Dogs, který 2 x vyhrál. Nyní je na řadě souboj Dragonů s Orlovou. V základní části vyhráli v domácím prostředí Dragoni, nicméně Orlová určitě nebude chtít skončit ve skupině na posledním místě a riskovat tak případný sestup ze soutěže.