FUTSAL FIFA

V neděli se rozhodne o finalistech!

V neděli se rozhodne o finalistech!

Obě dvě semifinále začínají v neděli shodně ve 20:30 a dle průběhu prvních dvou zápasů obou sérií nás s největší pravděpodobností čeká pěkné drama, neboť týmy jsou neskutečně vyrovnané a všechny zápasy se rozhodovaly až v závěru.

Výhodu domácího prostředí má Roub Vítkovice a Tornádo Nový Jičín a oba dva týmy poženou do finále výborní fanoušci.

„Věřím, že před zaplněnou halou to doma nepustíme a dokážeme postoupit do finále!“ řekl nám před rozhodujícím zápasem Lukáš Polónyi, kterého čeká duel s Orlovou.

To ve druhém semifinále očekává trenér domácího týmu Pavel Michura spíše taktickou bitvu. „Věřím, že se tentokrát představíme v plné síle a očekávám spíše taktický, ale hodně bojovný zápas. Ostatně, přesně tak tomu bylo ve všech zápasech, které jsme v této sezóně proti sobě odehráli.“ A trenér hostů Radek Březina ví, že jeho tým bude muset v odvetě ještě přidat „Pevně věřím, že se nám povede náš výkon zlepšit oproti předchozímu zápasu. Semifinále je stále otevřené a postoupit může kdokoliv!“

Jak vše dopadne budeme vědět tiž tuto neděli zhruba ve 22:00 a srdečně zveme všechny příznivce futsalu, aby se přišli podívat na tyto dramatické zápasy!

 

3. zápasy semifinále:

KFV Roub Vítkovice - FC Jokerit Kopřivnice (ne 3.3. 20:30, SH Sareza Ostrava)

1.FC Tornádo Nový Jičín - Oskarol Orlová  (ne 3.3. 20:30, SH ABC Nový Jičín)

 

Diskuze

Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 56632
Posledních 30 dnů: 6487 | Posledních 7 dnů: 1222 | Poslední den: 220

© 2020 FUTSAL FIFA | Všechna práva vyhrazena | martin.kapsa@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne