FUTSAL FIFA

Callibrum je jen krůček od zisku titulu!!!

Callibrum je jen krůček od zisku titulu!!!

Callibrum Frýdek Místek si před posledním turnajem udrželo čtyřbodový náskok a má už opravdu blízko k zisku titulu v okresním přeboru.

         Callibrum nejprve nastoupilo do derby se Sviadnovem, které bylo hodně vyrovnané, nicméně tady zaúřadoval Tibor Kovalík, který vstřelil všech pět gólů do sítě Sviadnova a po výsledku 5:1 a následné výhře 13:6 s Libhoští tak stále vede okresní přebor.

         Na druhém místě je Lokomotiva Gangsters, která po dvou vysokých výhrách v zápasech, ve kterých nastřílela 21 gólů má stále čtyřbodovou ztrátu na vedoucí Callibrum. Nejlepším střelcem Lokomotivy byl Daniel Šimíček, který nasázel osm gólů!

          Jedno už je ovšem jisté a to, že Lavina letos titul nezíská, jelikož ztratila nečekaně body v zápase s Jokeritem B, který zachránil v posledních minutách dobře zahraná powerplay, ze které vyrovnal Lukáš Pítr na 2:2. Lavina sice vyhrála následně zápas s Javorem 6:1, nicméně do tabulky si připisuje pouze čtyři body a na vedoucí Callibrum ztrácí bodů už sedm!

            Poslední turnaj bude ovšem hodně zajímavý, jelikož se všechny tři týmy střetnou spolu ve vzájemných zápasech. O pohár může ještě bojovat FU Kopřivnice B, které by v případě dvou výher a při nulovém zisku Laviny obsadilo třetí místo! Ostatní týmy už jsou bez šance na první tři místa.

Diskuze

Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 28496
Posledních 30 dnů: 6764 | Posledních 7 dnů: 1406 | Poslední den: 122

© 2019 FUTSAL FIFA | Všechna práva vyhrazena | martin.kapsa@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne