FUTSAL FIFA

Lokomotiva Gangsters v šestém turnaji nadělovala!

Lokomotiva Gangsters v šestém turnaji nadělovala!

Lokomotiva se utkala s Javorem Bordovice, který porazila vysoko 8:0, když se čtyřmi góly ukázal Jiří Beneš.

              Lokomotivě však tato vysoká výhra nestačila a následně v zápase s Libhoští nastřílela 11 gólů. Hattrick si v tomto zápase připsal opět Jiří Beneš a Michal Mička. Lokomotiva tak dokázala využít zaváhání vedoucího celku a už je pouze čtyři body od první příčky! Svou třetí výhru v letošním ročníku si připsal Javor Bordovice, který porazil těsně 1.FT Libhošť 3:1.

              Růžové Tlapičky B se postaraly o překvapení, když s Callibrem remizovaly 2:2, díky brankám Fojtíka a Golda. Tlapičky ovšem následně už nestačily na Jokerit B, kterému podlehly 6:3. Callibrum si následně alespoň zpravilo náladu, když deklasovalo Jokerit B vysoko 10:1. Hattrick si v tomto zápase připsal nejlepší hráč na hřišti Lukáš Průchnický! Callibrum tak díky této remíze dovolila svým pronásledovatelům, aby se mu opět o trošičku přiblížily v tabulce, kde má ovšem pořád čtyřbodový náskok.

               Lavina Kopřivnice dál pokračuje ve výborných výkonech a po výsledcích 4:1 s FU B a 6:1 s TJ Sviadnovem se stále drží v kontaktu s Lokomotivou a Callibrem. Aktuálně je Lavina na třetí příčce se ztrátou jednoho bodu na Lokomotivu! V následujícím zápase mezi FU Kopřivnicí B a TJ Sviadnovem si připsali vítězství futsalisté Sviadnova, kteří porazili fučko jednoznačně 6:3.

Diskuze

Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 28496
Posledních 30 dnů: 6764 | Posledních 7 dnů: 1406 | Poslední den: 122

© 2019 FUTSAL FIFA | Všechna práva vyhrazena | martin.kapsa@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne