FUTSAL FIFA

Roub přivítá doma FU Kopřivnici v klíčovém souboji o první místo!

Roub přivítá doma FU Kopřivnici v klíčovém souboji o první místo!

Je před námi předposlední kolo základní části a po středečních dohrávkách má v tuto chvíli účast v play off zajištěno pět týmů. Nicméně ani jeden tým ovšem ještě není ze hry.

               V pátek večer uvidíme v Ostravě klíčový souboj o první místo. A pokud vyhraje FU Kopřivnice, tak už bude mít k vítězství po základní části opravdu jenom kousek.

               Beach Boys si situaci zkomplikoval středeční porážkou s Jokeritem, nicméně i on při určité souhře okolností ještě může skončit na prvním místě.

               Dalšími dvěma týmy, které mají jistotu play off jsou Jokerit Kopřivnice a AC Gamaspol Jeseník B. Tyto týmy, tak už budou bojovat o co nejlepší pozici pro čtvrtfinále.

               Asi klíčový zápas se odehraje v neděli v Hustopečích, kde hraje své domácí zápasy Amatér Komárovice a kam přijedou ke svému zápasu futsalisté Trojanovic. Trojanovice v případě výhry a vzhledem k losu mají asi největší pravděpodobnost do play off ještě proklouznout. Nicméně proti bude určitě domácí celek Amatéru, který v posledních zápasech hraje výborně a má skvělou formu.

               V zápase Top DogsuTlapičkama pomůže oběma týmům pouze výhra. Krmelín pojede pro naději v sobotu do Jeseníku.

               V pátek nás čeká ještě zápas Orlové Tornádem, a i když Tornádo v posledních zápasech nebodovalo, tak i kdyby v Orlové prohrálo, tak má k dispozici ještě dva zápasy v Novém Jičíně. Orlová by se výhrou definitivně dostala do play off.

 

Šlágr kola:

KFV Roub Vítkovice – FU Kopřivnice

20:15 pátek 11.1. 2019 (SH SAREZA)

Souboj o první místo v tabulce. Roub musí vyhrát a nemůže si dovolit další ztrátu a pro Roub by navíc byla veliká škoda po výborně rozehrané sezóně, aby neskončil po základní části na nejvýhodnějším místě. FU Kopřivnice naopak v posledních zápasech má formu a body naposledy ztratilo v šestém kole doma s Trojanovicemi.

 

Pátek 11.1. 2019

19:45 Oskarol Orlová – 1. FC Tornádo Nový Jičín

Sobota 12.1. 2019

14:00 AC Gamaspol Jeseník B – SK Krmelín

17:30 Top Dogs Nový Jičín – Růžové Tlapičky Hukvaldy

Neděle 13.1. 2019

18:15 Amatér Komárovice – G.T. Trojanovice

 

Diskuze

Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 31968
Posledních 30 dnů: 3063 | Posledních 7 dnů: 400 | Poslední den: 18

© 2019 FUTSAL FIFA | Všechna práva vyhrazena | martin.kapsa@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne