FUTSAL FIFA

Amatér Komárovice a Jokerit Kopřivnice deklasovaly vysoko své soupeře!

V osmém kole nebyla nouze o překvapení. Tornádo Nový Jičín už druhý zápas po sobě utrpělo vysokou porážku a to tentokrát v Kopřivnici od Jokeritu. I když se Tornádo dostalo v zápase do vedení zásluhou Pleška a první poločas byl vyrovnaný, tak ve druhé půli už Jokerit dokázal hned z kraje navýšit své vedení a nakonec z toho bylo 15 vstřelených gólů.

Výsledek z Kopřivnice se v neděli snažil napodobit domácí Amatér Komárovice, který rovněž rozstřílel vysoko Krmelín, kterému nadělil před vánoční přestávkou 13 gólů! V tabulce se tak Komárovice po třetí výhře v řadě posunuly už na sedmou příčku! Sedm bodů si v zápase připsal Adam Hrdlička!

Veliké překvapení se zrodilo u lídra soutěže. Roub Vítkovice doma vysoko podlehl předposledním Trojanovicím, pro které je tato výhra velmi důležitá v boji o play off. Trojanovice tak mají na svém kontě 8 bodů a aktuálně ztrácí pouze jediný bod na osmou příčku.

Beach Boys Odry dokázal vyhrát v Brušperku, kde se utkal s Tlapičkama, které tak svou další ztrátou opět klesají v tabulce.

Top Dogs Nový Jičín opět odehrál dobrý zápas, ale nakonec FU Kopřivnice rozhodlo o svojí výhře minutu před koncem.

Rezerva Jeseníku si připsala první bod z venkovního zápasu, když v Orlové remizovala 2:2. Zápas ve kterém dominovali brankáři nakonec skončil zaslouženou remízou, i když ke konci utkání mohli vítězství na svou stranu překlopit oba dva týmy.

Růžové Tlapičky Hukvaldy – Beach Boys Odry 2:6 (1:2)

Branky: Hubeňák Adam, Schmutz Jakub - Maléř Lubomír 2, Vidlák Jakub, Murin Ondřej, Chuděj Tadeáš, Hurta Lukáš

KFV Roub Vítkovice – G.T. Trojanovice 1:7 (1:2)

Branky: Polášek Jakub - Špaček Radim, Maruchnič Ivo, Vaverka Roman, Košelík Radim, Kovář Jiří, Klimpar Pavel, Malý Jakub

Oskarol Orlová – AC Gamaspol Jeseník B 2:2 (1:1)

Branky: Gorovič Michal, Kondziolka Filip - Kozelský Marek, Vavrač Jan

Top Dogs Nový Jičín – FU Kopřivnice 4:5 (2:1)

Branky: Indrák Martin 2, Šimek Jiří, Kremzer Petr - Bartoň Martin 2, Galia Radim, Košárek Miroslav, Závodný Jiří

FC Jokerit Kopřivnice – 1. FC Tornádo Nový Jičín 15:3 (5:2)

Branky: Buček Michal 4, Chromečka Ondřej 4, Macíček Jakub 3, Kružliak Petr 2, Březina Radek, Bortel Petr - Plešek Petr 2, Novotný Daniel

Amatér Komárovice – SK Krmelín 13:3 (9:0)

Branky: Hrdlička Adam 4, Lasovský Martin 3, Lasovský Lukáš 2, Křenek Pavel 2, Hofman Pavel, Jiříček Roman – Ručka Antonín 2, Pchálek Matouš