FUTSAL FIFA

Orel Štramberk a  El Amigos vedou své soutěže!

Orel Štramberk a  El Amigos vedou své soutěže!

O uplynulém víkendu začaly poslední dvě soutěže v okresech NJ a FM. A zatím co v 1. třídě máme na čele hned trio  šestibodových celků tak ve druhé třídě nedokázala ani jeden tým naplno bodovat.

V sobotu začala 1. třída a nejlépe si vedl Orel Štramberk, který je zatím ve vedení ovšem pouze o skóre. Orel porazil vysoko Deltu Frýdlant 6:1 a rovněž i Borcibalonu 4:1, když se v obou dvou zápasech dvakrát střelecky prosadil kanonýr Orlu, Lukáš Lichnovský.

               Následně si v novojičínským derby mezi Wespenem a Dragons vedli lépe hosté, kteří vyhráli těsně 4:3, když se hattrickem v zápase prosadil Roman Vrba a jelikož Dragons následně vyhrál i další zápas proti Drivers, tak se usadil na čele společně s Orlem.

               Třetím týmem s plným počtem bodů je Ozon Kunín, který porazil dva Frýdecký týmy a to SKP a Rapid, když hlavně v prvním zápase s SKP dokázal otočit vývoj utkání ve svůj prospěch.

               V neděli byla na programu 2. třída, kde se představili oba dva letošní nováčci a to Lesní Zvěř Frenštát p.R. a Smíšené B. Lesní Zvěř ve své premiéře získalo tři body za výhru s Beach Boysem C, naproti tomu Smíšenému se proti dvěma kopřivnickým celkům nedařilo a oba dva zápasy těsně prohrálo.

               V čele soutěže jsou tři celky, které v úvodním turnaji jednou vyhrály a jednou remizovaly a to konkrétně El Amigos Kopřivnice, která porazila právě FC Smíšené 5:3 a následně remizovala s New Jersyey. A právě New Jersey se druhým celkem, který dokázal svůj druhý zápas vyhrát a to nad Lokomotivou B, které New Jersey porazilo těsně 4:3.

               Velkým překvapením po úvodním turnaji je Gunners Kopřivnice, které si poradilo s Lesní Zvěří 3:1 a následně přišlo o výhru nad Bizony až ve druhém poločase, když ztratilo vedení 2:0.

               Střelecky se nikdo výrazně neprosadil a tak je v čele tabulky střelců Stanislav Matonoha z El Amogos Kopřivnice, který dokázal vstřelit v obou zápasech čtyři góly:

 

Diskuze

Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 28496
Posledních 30 dnů: 6764 | Posledních 7 dnů: 1406 | Poslední den: 122

© 2019 FUTSAL FIFA | Všechna práva vyhrazena | martin.kapsa@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne