FUTSAL FIFA

Poslední zápas této sezóny! FU hostí v rozhodujícím duelu Ferram!

Poslední zápas této sezóny! FU hostí v rozhodujícím duelu Ferram!

Stav finálové série je 1:1. První zápas ovládlo FU a ten druhý Ferram. Oba týmy by v pátek měly nastoupit v nejsilnějším možném složení! Na Velký pátek nás čeká vyvrcholení letošní futsalové sezóny.

Všechny zápasy v play-off provází zaplněné sportovní haly a ne jinak tomu zatím bylo v obou dvou zápasech finále. Ve druhém zápase v Opavě navíc byla výborná atmosféra, o kterou se staraly oba dva tábory. V rozhodujícím duelu domácí tým opět očekává mohutnou podporu svých kamarádů a fanoušků!

Už není kam couvnout jak FU tak i Ferram si už jedno zaváhání vybraly. Dnes se rozhodne o mistrovi Divize F. Po tříletém kralování Baracudy, která v letošním ročníku už nastupovala ve 2. lize, tak budeme mít nového mistra.

FU Kopřivnice, která se během posledních pár let prokousala z nejnižší futsalové třídy až do divize a ve všech soutěžích, ve kterých FU nastupovalo, tak je dokázalo vyhrát. Na druhé straně stojí Ferram Opava, který má bohatou historii ovšem v těch nejvyšších soutěžích. Několik ročníků má Ferram dokonce odehraných ve druhé futsalové lize. Naposledy to bylo přesně před 10 lety v sezóně 2007/2008 a jedinými hráči, kteří ještě pamatují 2. ligy jsou v současném kádru Jan a David Žůrek. Od té doby Ferram působí v divizní soutěži.

Loňské čtvrtfinále mělo podobný průběh jako letošní finále. První zápas vyhrálo FU, ten druhý Ferram a třetí zápas rovněž Ferram. Bude se historie opakovat, nebo FU doma uspěje?

Dnes po skončení zápasu bude mimo jiné vyhlášen i nejlepší brankář a nejlepší hráč letošního play-off! Zápas začíná v 18:45 na sportovní hale SOUS v Kopřivnici a očekává se vyrovnaný zápas až do úplného konce. Vítěz si navíc zajistí účast v Superpoháru, ve kterém se střetne s mistrem Divize E ProStaticem Blansko.

 

Diskuze

Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 28496
Posledních 30 dnů: 6764 | Posledních 7 dnů: 1406 | Poslední den: 122

© 2019 FUTSAL FIFA | Všechna práva vyhrazena | martin.kapsa@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne