FUTSAL FIFA

O víkendu začaly okresní soutěže!

O víkendu začaly okresní soutěže!

Druhou třídu vede Vegas Kopřivnice, 1. BFK Frýdlant a Lesní Zvěř a v první třídě je na špici Rapid Frýdek Místek a RIFC Drivers Nový Jičín!

             Do soutěže tak vstoupili oba dva nováčci skvěle. Vegas rozdrtilo El Amigos 12:1 a 1. BFK Frýdlant rovněž naděloval dalšímu kopřivnickému celku a to Gunners, který porazil 12:2. Následně si oba celky poradili i s dalšími soupeři a tak mají z úvodního turnaje plný počet bodů!

               Třetím týmem, který dokázal vyhrál oba dva své úvodní zápasy je Lesní Zvěř Frenštát p.R., který si postupně poradil s Gunners a s Beach Boysem C. Už pouze jeden další tým dokázal vyhrál alespoň jeden zápas a tím je AS Bizon Studénka, který porazila Deltu Frýdlant 9:4.

               Nejlepšími střelci soutěže je po úvodním turnaji dvojice Matěj Milar a Štěpán Bláha, kteří vstřelili dohromady 11 gólů svého týmu!

               První třídu, která měla své úvodní zápasy na programu v neděli, vede Rapid Frýdek Místek a RIFC Drivers Nový Jičín. Rapid si na své konto připsal dva přesvědčivé a vysoké výsledky, když si poradil jak s New Jersey, tak i se Smíšeným B. Na druhé straně RIFC Drivers si připsal dvě výhry s čistým kontem. Na třetí příčce je SKP Frýdek Místek, který má čtyři body a rovněž tak ještě nepoznal co je to porážka.

               Tabulku střelců vedou dva pětigóloví střelci z Rapidu a to Samuel Šigut a Martin Urbiš!

Diskuze

Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 59801
Posledních 30 dnů: 166 | Posledních 7 dnů: 52 | Poslední den: 9

© 2020 FUTSAL FIFA | Všechna práva vyhrazena | martin.kapsa@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne