FUTSAL FIFA

TJ Sviadnov se utká s Trojanovicema!!!

TJ Sviadnov se utká s Trojanovicema!!!

Krajská část poháru se blíží do svého finále. Ve hře jsou už poslední čtyři celky a hned dva jsou z našeho okresu.

A u obou dvou se dá říct, že jde už nyní o veliký úspěch. TJ Sviadnov, tým z okresního přeboru, který začal letošní pouť pohárem už v předkole, kde si poradil s Javorem Bordovice, totiž kosí jednoho zvučnějšího soupeře za druhým. Sviadnov dokázal vyřadit v osmifinále divizní Beach Boys Odry a následně ve čtvrtfinále si poradil s ex ligovým Třincem.

Druhým týmem jsou G.T. Trojanovice, které sice jako divizní tým byli nasazeni rovnou do osmifinále, ale tam si poradili s New Jersey a následně ve čtvrtfinále nedali šanci celku VŠB TU Ostrava, který letos dokázal vyhrát 2. ligu.

A právě tito dva zástupci našeho okresu se utkají spolu v semifinále krajské části. Termín oba týmy ještě spolu řeší, ale zápas by se měl odehrát během měsíce května a šance na postup pro oba dva týmy jsou určitě vyrovnané. Právo domácí haly má TJ Sviadnov, jelikož hraje nižší soutěž. Už teď je ale jasné, že letos po roční pauze bude mít náš okres zástupce v krajském finále.

Tam se naposledy pravidelně objevoval kopřivnický Jokerit, který před třemi lety dokázal celou krajskou část vyhrát. To samé se podařilo před pěti lety i Beach Boysu Odry.

Uvidíme jestli letos někdo dokáže navázat na úspěch těchto dvou týmů, jelikož druhé semifinále je čistě ostravské.

 

Los semifinále:

KFV Roub Vítkovice – Baník Ostrava

TJ Sviadnov – G.T. Trojanovice

 

Diskuze

Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 28496
Posledních 30 dnů: 6764 | Posledních 7 dnů: 1406 | Poslední den: 122

© 2019 FUTSAL FIFA | Všechna práva vyhrazena | martin.kapsa@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne