Derby FC Jokerit Kopřivnice - FU Kopřivnice!!!

01.12.2017 12:42

Divize F

Derby FC Jokerit Kopřivnice - FU Kopřivnice!!!

V šestém kole nás čekají dvě derby. V tom prvním se utkají v pátek Krmelín a Růžové Tlapičky v tom druhém sobotním nás čeká derby kopřivnické a to mezi Jokeritem a FU. V pátek večer zajíždí Beach Boys Odry do Ostravy na souboj s Roubem. V posledních kolech se ale nedaří ani jednomu celku a jedna špatná série určitě někomu skončí. Beach Boys by potřeboval už nutně uhrát pro své fans nějaké body, ale v Ostravě to bude mít extrémně těžké. 

G.T. Trojanovice budou chtít potvrdit domácí body z minulého kola v Novém Jičíně, kde je čeká Dragons, který v posledních zápasech taky nějak nezáří. Nicméně na nováčkovi by se jeho futsalisté mohli bodově chytit. Ferram zajíždí opět k venkovnímu zápasu a to do Nového Jičína, kde je bude čekat ve výborně hrající formě Top Dogs, který v minulém kole dovezl body z Komárovic. Edison v letošní sezóně ještě v domácí hale nepoznal hořkost porážky, ovšem Tornádo už letos ví jak se vozí body z Ostravy. V posledním zápase přivítá doma celek Amatéru Komárovice tým Orlové, která má na svém kontě 6 bodů a v letošní sezóně hraje zatím výborně.

 

Šlágr kola:

FC Jokerit Kopřivnice – FU Kopřivnice                                  

18:30 sobota 2.12.2017 (SH E. Z. Kopřivnice)      

Při současném postavení obou týmů v tabulce asi nemohlo být kopřivnické derby v ideálnější čas. Jedná se o souboj prvních dvou týmů a Jokerit ani FU v letošní sezóně ještě nepoznaly hořkost porážky.

 

FU Kopřivnice je s 15 body na prvním místě, když v posledním kole porazila velice silný celek Ferramu Opavy 5:3. V dresu FU se letos představí Pavel Střelec a Daniel Hruška, kteří loni ještě bojovali v dresu Jokeritu.

 

FC Jokerit Kopřivnice má na svém kontě 10 bodů za tři výhry a jednu remízu. Nicméně má k dobru odložený zápas s Trojanovicemi a aktuálně se tak nachází na druhém místě. V minulém kole Jokerit nasál výbornou atmosféru v Odrách, kdy porazil Beach Boys rovněž 5:3. Co se týče přetahování hráčů, tak ani Jokerit nakonec nezůstal pozadu, když z FU získal na svojí stranu Pavla Bartoně.

 

Loni vyhrál derby s přehledem Jokerit, který v domácí hale nedal FU žádnou šanci. Utkání sledovalo přímo v hale přes 300 diváků a dodaly tak tomuto zápasu výbornou kulisu. Nicméně letos se na tento match očekává návštěva ještě daleko větší.

Všechny příznivce zveme v sobotu na tento důležitý souboj o krále Kopřivnice! 18:30 sportovní hala Emila Zátopka! Čeká se velmi vyhrocené a vyhecované utkání i vzhledem k transferům, které před sezónou mezi oběma kluby proběhly!

 

HIT kola:

SK Krmelín – Růžové Tlapičky Hukvaldy

19:00 pátek 1.12.2017 (SH Brušperk)

A opět derby! Loni bylo derby mezi Tlapičkami a Krmelínem hned v úvodním kole a oba týmy se rozešly smírně, neboť utkání skončilo remízou 4:4 a favoritem byli Tlapičky, které to dokazovali svými výsledky i během sezóny.

Letos je ale situace úplně jiná! SK Krmelín má momentálně na svém kontě 7 bodů a je na šesté příčce v tabulce. Navíc si Krmelín dokázal dovést bod z palubovky Jokeritu a jediný zápas, který se mu moc nepovedl, byl s FU Kopřivnicí.

Na druhé straně Růžové Tlapičky to je letos zatím velké trápení a poslední debakl 8:0, který utrpěli v Novém Jičíně je pomyslnou třešničkou na dortu. Nicméně kdy jindy by se měli Tlapičky vzchopit a dostat se na vítěznou vlnu než v prestižním zápase s Krmelínem?  

 

pátek 1.12.2017

20:15   KFV Roub Vítkovice – Beach Boys Odry (SH Sareza Ostrava)

 

 

 

20:30   Dragons Nový Jičín – G.T. Trojanovice (SH ABC Nový Jičín)

 

sobota 2.12.2017

20:30   Top Dogs Nový Jičín – Ferram Opava (SH ABC Nový Jičín)

20:00   Edison Ostrava – 1. FC Tornádo Nový Jičín (SH VŠB Ostrava)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

neděle 3.12.2017

16:15   Amatér Komárovice – FC Oskarol Orlová (SH Rožnov p.R.)