Čtvrtfinále pokračuje druhými zápasy! Dnes Roub - Tlapičky!

10.02.2017 09:06

Divize F

Čtvrtfinále pokračuje druhými zápasy! Dnes Roub - Tlapičky!

Kolika týmům se podaří postoupit do semifinále už po druhém zápase? Dokáže překvapit Beach Boys Jakubčovice i podruhé? Nastoupí Krmelín doma v podstatně silnější sestavě a potrápí Jokerit a podaří se Ferramu vrátit sérii zpět do Kopřivnice?

 

KFV Roub Vítkovice – Růžové Tlapičky Hukvaldy (pá 10.2. 20:20 hodin, SH Sareza Ostrava)

Jak si poradí futsalisté Roubu v domácím prostředí s Tlapičkama? Poučí se z prvního zápasu a podaří se Roubu vrátit sérii zpět do Brušperku nebo pro ně letošní sezóna skončí? Před sezónou by nikdo nečekal, že semifinále bude bez Roubu, ovšem letošní ročník je velmi vyrovnaný a Tlapičky mají velmi kvalitní kádr. V dresu Roubu by měla ukázat svoje kvality především trojice Holman, Bláha a Jaroš, kteří by měli pomoct mladým hráčům Vítkovic v tomto těžkém zápase.

Pozvánka na webu Roubu

 

SK Krmelín – Jokerit Kopřivnice (so 11.2. 20:30 hodin, SH Brušperk)

Pokusí se Krmelín v domácím prostředí potrápit Jokerit a znepříjemnit mu tak cestu do semifinále, nebo bude průběh zápasu obdobný jako v Kopřivnici? Krmelín pokud je v plné síle umí těžké zápasy vyhrávat a Jokerit by pro něj nemusel být v letošní sezóně konečnou a hlavně duo Vančo – Škrkoň by mu mělo dělat velké problémy. Orlové také nechybělo mnoho, aby v domácí hale Jokerit porazila, když nad ním vedla dvě minuty před koncem 4:2.  

 

Beach Boys Odry – Baracuda Jakubčovice (ne 12.2. 18:00 hodin, SH Odry)

Stejná hala, jen pořadatelství je prohozeno. Odry vyšly vstříc Baracudě, jelikož její hráči jsou přes víkend na fotbalovém soustředění a tak se zápas odehraje v netradičním čase v neděli. Jak zvládnou futsalisté Jakubčovic odehrát druhý zápas čtvrtfinále po náročném víkendu a bude fungovat obrana Beach Boysu stejně dobře jako v úvodním zápase? A hlavně jak se na hráčích Beach Boysu projeví závěrečný obrat Jakubčovic z prvního zápasu? Uvidíme další drama, nebo si už Jakubčovice vývoj zápasu pohlídají od úvodní minuty a navážou na výsledky v základní části, kde většina týmů odešla z jejich duelu s velkým přídělem? 

Beach Boys: "Umíte jít taky vybláznit svoje fandění do maxima a objevit další stránku spojitosti? Tak v neděli si nechceme sednout na zadek a přijďte podpořit!!!!!! Bude to minimálně husté!!!! BB Oléééé!!!!!"

Video pozvánka

 

 

 

 

 

 

 

 

Ferram Opava – FU Kopřivnice (ne 12.2. 16:15 hodin, SH Sl. gym. Opava)

Podaří se futsalistům FU odčinit prohru ze základní části z Opavské haly, kde svého soupeře jednoznačně přehráli, nebo si Ferram pohlídá domácí neporazitelnost a vrátí sérii do Kopřivnice? Na straně FU je stále mnoho zraněných hráčů, ale před prvním zápasem v Kopřivnici hlásil zdravotní problémy i Lukáš Krčmařík, největší opora Ferramu v této sezóně. Ferram by měl mít v domácí odvetě už k dispozici všechny hráče včetně Zbyňka Pospěcha.