Callibrum si poradilo s Lokomotivou a je mistrem!!!

05.03.2017 08:14

Okresní přebor

Callibrum si poradilo s Lokomotivou a je mistrem!!!

Callibrum porazilo před zaplněnou halou Lokomotivu 8:5 a je mistrem okresního přeboru. Třetí skončili futsalisté Jokeritu B. Cenu dostali i nejlepší střelec Tibor Kovalík, nejlepší hráč Jiří Beneš a nejlepší brankář Saša Klyčuk! Dreadlock dokázal vyhrát oba dva zápasy a dostal se na 7 místo!

 

 

Pouhé tři body dělily před posledním turnajem dva nejlepší týmy letošního ročníku okresního přeboru, což letos byli Callibrum s Lokomotivou. A po zápasech obou týmů s K1 Jeseníkem tomu bylo stejně i před závěrečným vzájemným duelem. Lokomotiva i přes ztrátu tří bodů, tak měla vše ve svých rukou, ale v zápase bylo od začátku proti Callibrum, které se během prvního poločasu dostalo do vedení 3:0. Lokomotiva ve druhém poločase začala stahovat náskok soupeře, ale vždy když se dostala na rozdíl jednoho gólu, přišel trest a Callibrum dokázalo navýšit zpět svůj náskok. Jedním z klíčových momentů byla neproměněná penalta Jiřího Beneše a výborný výkon Petra Teplého v bráně Callibra. Zápas nakonec skončil 8:5 výhrou Callibra, které tak dokázalo završit hattrick a vyhrát potřetí v řadě další soutěž, když v minulých letech ovládli první i druhou třídu. Nutno podotknou, že vzájemný duel dvou nejlepších týmů, sledovala zaplněná hala na SOUS v Kopřivnici, kde se hrál závěrečný turnaj okresního přeboru.

Hala se ovšem zcela vylidnila hned na následující zápas, kdy se všem přítomným rozhodli zpříjemnit den futsalisté Jokeritu B, kteří nastoupili ke svým zápasům ve 14 dní nevypraných dresech. Jokerit B, tak dokázal vyhrát oba dva své zápasy, protože jeho hráči šli jen obtížně bránit a měli spoustu prostoru střílet góly a v konečném pořadí se tak umístili na třetím místě. I z tohoto důvodu je Jokerit B s pohárem za třetí místo vyfocen už pouze v civilu. Dreadlock se ziskem 6 bodů v posledním turnaji dokázal odpoutat z posledního místa a skončil v tabulce na 7 místě. Poslední příčka připadla na K1 Jeseník, který v sezóně dokázal uhrát pouze 5 bodů.

Nejlepším střelcem soutěže se stal Tibor Kovalík, který nastřílel 37 gólů. Nejlepším brankářem byl zvolen Saša Klyčuk z Laviny Kopřivnice a nejlepším hráčem Jiří Beneš z Lokomotivy Gangsters Kopřivnice.  

 

Výsledky závěrečného turnaje:

Lokomotiva Gangsters Kopřivnice - K1 Jeseník 10:4

Branky: Šimíček Daniel 3, Beneš Jiří 2, Mička Michal 2, Palo František 2, Černoch Martin - Bajer Michal 2, Šrom Milan, Rovenský Tomáš

K1 Jeseník  - 1. FSC Callibrum Frýdek Místek   3:12

Branky: Šrom Milan 2, Bajer Michal - Glembek Přemysl 5, Němec Petr 4, Koloničný Roman, Kovalik Tibor, Pruchnický Lukáš

1. FSC Callibrum Frýdek Místek - Lokomotiva Gangsters Kopřivnice 8:5

Branky: Němec Petr 2, Teplý Petr, Koloničný Roman, Kovalik Tibor, Glembek Přemysl, Papaj Daniel, Legerský Vojtěch - Beneš Jiří 2, Palo František 2, Mička Michal;

Lavina Kopřivnice  -  Jokerit Kopřivnice B 1:3

Branky: Jalůvka Jiří - Maslonka Pavel 2, Názalaník Luboš

Růžové Tlapičky Hukvaldy B  -  Lavina Kopřivnice  0:8

Branky: Dražkovič Tomáš 2, Pala Vojtěch 2, Mičáník Vladimír 2, Hanus Adam, Jalůvka Jiří

Jokerit Kopřivnice B  -  Růžové Tlapičky Hukvaldy B 5:0

New Jersey Nový Jičín  -  Bazal Team Vražné 2:5

Branky: Studený Josef 2 - Bittala Tomáš 3, Kučák Daniel, Valčík Lukáš

Bazal Team Vražné -  Dreadlock Nový Jičín 0:5

Dreadlock Nový Jičín -  New Jersey Nový Jičín 4:3

Branky: Palička Libor 2, Indrák Martin, Tomšík Vojtěch - Studený Josef 2, Hykel Tomáš