Callibrum převálcovalo své soupeře a je v čele!

19.11.2016 15:40

Okresní přebor

Callibrum převálcovalo své soupeře a je v čele!

Lokomotiva Gangsters zvládla své dva velmi těžké úvodní zápasy na výbornou a se ziskem 6 bodů okupuje čelo tabulky. Proti Jokeritu Kopřivnice zahrál výborně Jiří Beneš, který otočil nepříznivé skóre z 1:2 na 3:2 pro Lokomotivu a v závěru utkání ještě přidali jeho spoluhráči další góly. Zápas s New Jersey se podařil Václavu Hořelkovi, který se postaral o vítězství Lokomotivy dvěma góly.

Callibrum si na úvod okresního přeboru s chutí zastřílelo a i bez svého nejlepšího hráče Jakuba Teplého vyhrálo suverénně oba dva své zápasy. Tlapičky porazili 10:0 a Bazalu nastříleli dokonce branek jedenáct. Střelecky se dařilo nejvíce Tiboru Kovalíkovi, který vstřelil 7 branek.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Z poslední trojice týmů, které se utkali na úvod, byla nejlepší Lavina Kopřivnice, která získala 6 bodů za dvě výhry a doplnila tak v čele tabulky Callibrum s Lokomotivou. Bez bodu tak po prvním turnaji zůstává Bazal Team, Dreadlock a překvapivě i New Jersey, které mělo výborně rozehraný zápas hlavně s Jokeritem, nad kterým vedlo už 5:2, ale nakonec odešlo poražené 7:5.