Boj o play off: Krmelín má vše ve svých rukou, Top Dogs bude čekat na šanci!!!!

27.01.2017 11:15

Divize F

Boj o play off: Krmelín má vše ve svých rukou, Top Dogs bude čekat na šanci!!!!

Potvrdí Ferram i v posledním kole domácí nadvládu? Zajistí se Krmelín už v pátek play off, nebo dá šanci Top Dogsu? Ukončí Tlapičky sérii proher doma s Dragonama? A stane se Lukáš Krčmařík nejlepším střelcem a vítězem kanadského bodování?

 

 

Ferram Opava – Roub Vítkovice

Neděle 29.1.2017 16:15

Oba dva týmy skončí s největší pravděpodobností mimo pozice pro nejlepší 4 týmy po základní části a tak budou zahajovat svá utkání play off na hřišti soupeře. Každopádně pro Roub bude určitě výzva porazit Ferram v jeho domácím prostředí, ze kterého si zatím žádný tým nedokázal odvést ani bod.

Další zápasy 11. kola:

pátek 27.1.2017, (SH SOUS Kopřivnice)

18:45 FU Kopřivncie – Beach Boys Odry

Bech Boys chystá na poslední venkovní zápas výjezd i se svými výbornými fanoušky. FU Kopřivnice nedala Top Dogsu šanci a v případě vítězství si zajistí výhodu domácího prostředí pro čtvrtfinále play off. Beach Boys už se mezi nejlepší čtyři týmy dostat nemůže.

pátek 27.1.2017, (SH Orlová)

19:45 Oscarol Orlová – SK Krmelín

Velmi důležitý a těžký zápas pro Krmelín, který musí jednoznačně vyhrát, aby nemusel čekat na sobotní zápas Top Dogsu s Jokeritem. Orlová nicméně v této sezóně doma porazila Beach Boys a málem i Jokerit a v posledních kolech hrají velmi vyrovnané zápasy se všemi týmy.

pátek 27.1.2017, (SH Brušperk)

19:00 Růžové Tlapičky Hukvaldy – Dragons Nový Jičín

Tlapičkám velí současná situace vyhrát domácí zápas s Dragony a ukončit tak černou sérii a naladit se tak na vítěznou vlnu před play off. Situace z přelomu roku, kdy poráželi jednoho soupeře za druhým už je pro Tlapičky dávno pryč. Dragoni v současné situaci nemůžou ani získat ani nic ztratit a tak budou hrát určitě uvolněně bez jakéhokoliv tlaku.

sobota 28.1.2017, (SH E.Z. Kopřivnice)

18:30 Jokerit Kopřivnice – Top Togs Nový Jičín

Zápas, který v případě ztráty Krmelína bude hodně sledovaný. Jokeritu už o nic nejde, po základní části skončí na druhém místě v případě výhry i v případě prohry. Top Dogs může dostat ještě jednu šanci proklouznout do play off a to právě, když Krmelín neuhraje všechny body v Orlové.