Baracuda přivítá doma lídra Jokerit Kopřivnici!

02.12.2016 12:35

Divize F

Baracuda přivítá doma lídra Jokerit Kopřivnici!

Jak si povede Zbyněk Pospěch ve své premiéře v dresu Ferramu? Chytí se Roubíček v zápase s Top Dogsem. Podaří se překvapit Beach Boysu zkušené futsalisty Krmelína a získá Orlová první letošní body?

 

 

Tatran Baracuda Jakubčovice - Jokerit Kopřivnice (SH Odry)

sobota 3.12.2016 19:30

Šlágrem čtvrtého pátého kola je souboj prvního doposud neporaženého týmu FC Jokerit Kopřivnice s třetím týmem Baracudou Jakubčovice. Oba dva týmy si vedli ve čtvrtém kole rozdílně. Baracuda sice jasně přehrála FU Kopřivnici, ale při power-play inkasovala hodně gólů a nakonec si připsala první letošní porážku. Jokerit Kopřivnice po třech venkovních zápasech hostil Roub Vítkovice, a i když to v závěru vypadalo na podobný scénář jako u Baracudu, Jokerit nakonec své utkání zvládl. Nejlepšími hráči Jokeritu podle bodů jsou Ondřej Chromečka a Petr Kružliak, kteří mají na svém kontě 9 kanadských bodů. V dresu Baracudy je nejaktivnější trio Ďurica, Michálek a Petr, kteří mají shodně po 11 kanadských bodech.

 

Další zápasy 5. kola:

pátek 2.12.2016, (SH Brušperk)

19:00 SK Krmelín - Beach Boys Odry

Aleš Chuděj (Beach Boys Odry):Budeme se snažit bodovat, ale Krmelín je také silným mužstvem, viděl jsem jej v zápase proti FU, své kvality tam předvedl. My se jedeme jako nováček porvat o body. Tady v té soutěži vlastně ani jinak nejde uvažovat. V tom je právě ta krása tohoto jednoho zápasu.”

 

pátek 2.12.2016, (SH Orlová)

19:45 Oskarol Orlová - Růžové Tlapičky Hukvaldy

pátek 2.12.2016, (SH Sareza Ostrava)

20:20 Roub Vítkovice - Top Dogs Nový Jičín

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

neděle 4.12.2016, (SH Opava)

16:15 Feram Opava – FU Kopřivnice