1. FC Tornádo Nový Jičín

16.10.2017 17:08

Divize F

Představujeme nováčka 1. FC Tornádo Nový Jičín!!!

Již necelé dva týdny zbývají do startu nového ročníku Divize F. Jako první jsme poprosili o rozhovor Lukáš Polónyiho z 1. FC Tornádo Nový Jičín, které se v loňském ročníku umístilo na druhém místě v krajském přeboru. Tornádo se těší na derby s Top Dogsem a Dragony a rádo by se pohybovalo v klidném středu tabulky.

 

Jste třetí tým z Nového Jičína v letošním ročníku divize. Jak dlouho jste přemýšleli o postupu do vyšší soutěže?

O našem postupu do Divize jsme uvazovali už během minule sezony v KP. S klukama jsme si sedli a udělali hlasování, ve kterém byly všichni pro, že si to zkusíme a tak nebylo co řešit.

 

V Novém Jičíně chodí na futsal hodně lidí a speciálně na derby. Těšíte se na zápasy s Dragony a Top Dogsem?

Ano určitě se moc těšíme. S klukama jak z TOP DOGS, tak i z Dragons se mezi sebou dobře  známe víme o kvalitách jednotlivců v tymech a myslím si, že nikdo asi nebude chtít v derby prohrát, takže očekáváme velmi kvalitní utkání s těmito Novojičínskými tymy. Diváci se určitě mají na co těšit. 

 

Jaké si dáváte cíle pro letošní ročník v divizi?

Určitě se chceme vyhnout boji o záchranu, budu spokojený s klidným středem tabulky

 

Udály se přes léto u vás nějaké změny v kádru?

Ano, nějaké změny se u nás udály, ale zatím si to nechám pro sebe, bude to pro diváky překvapení.

 

Kdo by měl ve vašem kádru patřit letos k oporám?

Náš tým je už dlouhou dobu pohromadě, tak si myslím, že by nám to mohlo pomoci v sehranosti a taky hodně čekám od nově příchozích hráčů!!!

Koho vidíte jako favorita soutěže?

Po postupu Jakubčovic naše soutěž získá úplně jinou tvář. Letos to nebude jen o jednom tymu, ale myslím si, že o titul si to rozdá více týmů, co se týče favoritů vidím to na oba celky z Kopřivnice, kteří se dlouhodobě umisťují na  předních místech tabulky a věřím, že i některý z nováčků vyskočí do vyšších pater.