FUTSAL FIFA

Výsledky a los soutěže

Los soutěže:

1.kolo (do 20.2.2018)

A. Quick Strike Nový Jičín - FC Smíšené 2003 Bílovec 5:6 (1:4)

17.2. 2018 SH Pustějov 17:30

Branky: Šimsa Pavel 3, Pagáč Patrik 2 – Kotrla Kryštof 2, Vašina Ladislav 2, Janovský Dominik, Mrkvica Daniel

B. TJ Sviadnov - Javor Bordovice 8:2 (2:1)

11.3.2018 16:00 SH Raškovice

Branky: Szlauer Lukáš 3, Neumann Karel 3, Klimunda Milan, Stříž Marcel – Enčev Radek, Najvar Jakub

 

Osmifinále MSK (do 31.3. 2018)

1. Static ComProMis Ostrava - Oskarol Orlová 7:1 (1:0)

21.2. 2018 SH Bílovec 18:00

Branky: Macák Jakub 4, Výduch Luděk 2, Poloch David – Sobocík Roman

2. FC Smíšené 2003 Bílovec - KFV Roub Vítkovice 4:5 (3:4)

7.3. 2018 SH Bílovec 20:00

Branky: Kotrla Kryštof, Stratil Jaromír, Mrkvice Daniel, Vašina Ladislav – Kremzer Petr 3, Vašek David, Gaži Matěj

3.  TJ Sviadnov - Beach Boys Odry 7:5 

Branky: Kaulinec Lukáš 3, Kozár Ervin, Galuszka Stanislav, Stříž Marcel, Sluštík Ondřej – Maléř 2, Veselý 2, Chuděj Tadeáš

4. New Jersey Nový Jičín - G.T. Trojanovice 6:9

24.3. 2018 ABC Nový Jičín 20:00

Branky: Macíček Jakub 4, Klepáč Jakub, Blahuš Radovan – Košelík Radim 3, Petrželka Dalibor 2, Špaček Radim, Maruchnič Ivo, Badáň Robert, Štika Jan

   

Čtvrtfinále MSK (do 30.4. 2018)

a. Static ComProMis Ostrava - Baník Ostrava 3:11 (2:5)

20.4. 2018 SC Dubina Ostrava 20:00

b. KFV Roub Vítkovice - Baracuda Jakubčovice 5:4 (2:2)

28.3. 2018 SH SAREZA Ostrava 20:00

Branky: Kopecký Patrik, Holman Jakub, Benko Matiáš, Kováčik Lukáš, Vašek David – Molnár David, Petr Jakub, Ďurica Petr, Michálek Aleš

c. TJ Sviadnov - SKP Ocel Třinec  10:8 (2:6)

20.4. 2018 SH Raškovice 20:00

Branky: Kožár Ervin 3, Kaulinec Lukáš 2, Stříž Marcel, Sluštík Jan, Trupka Jiří, Neumann Karel, Galuszka Stanislav – Baron Lukáš 3, Blahut Jan 3, Cieslar Josef 2

d. G.T. Trojanovice- FC VSK VŠB - TU Ostrava 7:5 (5:2)

27.4. 2018 SH Čeladná 20:00

Branky: Štika Jan 2, Klimpar Pavel 2, Kovář Jiří, Šuhajda Dalibor, Maruchnič Ivo – Černohorský Adam 3, Pánek Dominik, Kyselák Ondřej

 

Semifinále MSK (do 30.5. 2018)

A. KFV Roub Vítkovice - Baník Ostrava 3:5 (2:4)

28.5. 2018 SH Sareza Ostrava 19:30

B. TJ Sviadnov - G.T. Trojanovice 3:4 (3:2)

1.6. 2018 SH Raškovice 20:00

 

Finále MSK (do 10.9. 2018)

G.T. Trojanovice - Baník Ostrava



 

Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 1044
Posledních 30 dnů: 662 | Posledních 7 dnů: 306 | Poslední den: 40

© 2018 FUTSAL FIFA | Všechna práva vyhrazena | martin.kapsa@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne