New Jersey Nový Jičín je s 15 body na první příčce!!!

14.12.2017 22:34

Okresní přebor

New Jersey si poradilo v úvodním zápase s Lokomotivou Gangsters, kterou porazilo vysoko 6:3. New Jersey v celém zápase výborně bránilo, spoléhalo se v bráně na skvělého Šupolíka a vyráželo do rychlých brejků, ze kterých dávalo Lokomotivě gól za gólem. Lokomotiva se vzchopila až ve druhé půli, kdy při hře bez brankáře dokázala snížit z 0:5 na 3:5. Víc gólů už ale do konce zápasu přidat nedokázala a tak si vítězství připsalo New Jersey.

New Jersey si poradilo v následujícím zápase i s Libhoští a před vánoční přestávkou je s 15 body zaslouženě v čele okresního přeboru.

Libhošť dorazila ke třetímu turnaji v plné síle, nicméně ani jeden ze zápasů se jí moc nepovedl a tak zůstává stále na 9 bodech.

Lokomotiva dokázala získat alespoň 3 body za výhru nad Libhoští a v tabulce jí patří druhé místo s 12 body.

Na druhé místo se bodově dokázal dotáhnout Jokerit Kopřivnice B, který porazil Lavinu 6:2. Velkou zásluhu na tom měl Michal Buček, který vstřelil 4 góly v tomto zápase. A jelikož Jokerit vyhrál rovněž i nad Tlapičkama, tak si po zásluze připisuje do tabulky plný počet 6 bodů.

Posledním týmem, kterému se na 100% podařil poslední turnaj před vánoční přestávkou je TJ Sviadnov, který na úvod porazil FU B a potom ve velmi dramatickém utkání Callibrum. Sviadnov je tak s 12 body na dělené druhé příčce společně s Lokomotivou a Jokeritem B. Na záda jim dýchá loňský vítěz Callibrum, které má 9 bodů.

Střelcům vládne jednoznačně s 16 góly Lukáš Kaulinec z TJ Sviadnova.