Již zítra začíná nová futsalová sezóna v okresech Frýdek-Místek a Nový Jičín!

17.11.2017 10:55

Okres NJ/FM

Již zítra začíná nová futsalová sezóna v okresech Frýdek-Místek a Nový Jičín!

Jako první soutěž odstartuje v sobotu 1. okresní třída, ve které by měli k favoritům patřit hlavně týmy z okresu Frýdek Místek a to Rapid, Delta a SKP. Společně s nimi by měl o nejvyšší příčky hrát tak jako každý rok Ozon Kunín.

V neděli začíná nejvyšší soutěž a to okresní přebor, ve kterém letos nebude žádný slabý tým. Loni si to o první místo rozdaly týmy Lokomotivy Gangsters a Callibra FM. Uvidíme jestli se k nim letos někdo přiblíží, nebo to budou souboj opět těchto dvou týmů.

Další týden začne 2. třída, která by letos neměla mít vyloženého favorita a o první příčku si to rozdá všech devět týmů. Novým týmem je Borcibalona, kterou tvoří hráči fotbalových Sedlnic, které doplní trio z Jokeritu B.

 

 

Program úvodního víkendu:

 

1.okresní třída – sobota 18.11.

 

8,00      SKP Frýdek Místek - RIFC Drivers Nový Jičín

8,45      Delta Frýdlant - Chupaderos Štramberk

9,30      SKP Frýdek Místek - Chupaderos Štramberk

10,15    Delta Frýdlant -    RIFC Drivers Nový Jičín          

11,00    Ozon Kunín - Orel Štramberk

11,45    Rapid Frýdek Místek - Orel Štramberk

12,30    Ozon Kunín - Javor Bordovice

13,15    Rapid Frýdek Místek - Javor Bordovice

 

 

Okresní přebor – neděle 19.11.

 

8,00      Lokomotiva Gangsters Kopřivnice – FU Kopřivnice B

8,45      FU Kopřivnice B - Lavina Kopřivnice

9,30      Lavina Kopřivnice - Lokomotiva Gangsters Kopřivnice

10,15    New Jersey Nový Jičín - Růžové Tlapičky Hukvaldy B    

11,00    Růžové Tlapičky Hukvaldy B – 1. FSC Callibrum  Frýdek Místek

11,45    1. FSC Callibrum  Frýdek Místek - New Jersey Nový Jičín

12,30    TJ Sviadnov - 1. FT Libhošť

13,15    1. FT Libhošť -     Jokerit Kopřivnice B 

14,00    Jokerit Kopřivnice B – TJ Sviadnov

 

 

Obsazení soutěží:

 

Okresní přebor

Lokomotiva Gangsters Kopřivnice                                        

New Jersey Nový Jičín                                            

Růžové Tlapičky Hukvaldy B                        

FC Lavina Kopřivnice                                                                                             

Jokerit Kopřivnice B                                                             

1.FSC Callibrum Frýdek Místek                   

FU Kopřivnice B                                                        

1.FT Libhošť                                                  

TJ Sviadnov                                                               

 

 

1.třída                                                                                                                                   

SKP Frýdek Místek                                                                                                  

Ozon Kunín                                                               

Orel Štramberk                                                                                            

Javor Bordovice                                            

RIFC Drivers Nový Jičín                               

Chupaderos Štramberk                                                                                

Delta Frýdlant n.O.                                       

Rapid Frýdek Místek                                                 

 

                       

2. třída NJ + FM

FC Wespen Nový Jičín                                                         

AS Bizon Studénka                                                               

Beach Boys Odry C                                                              

Gunners Kopřivnice                                                   

Quick Strike Nový Jičín                                                                    

Lokomotiva Gangsters B                                          

El Amigos Kopřivnice                                    

Borcibalona Kopřivnice                                                                     

Kaša Hostašovice